Jak uzyskać rabat

JAK UZYSKAĆ RABAT?

Bardzo ważną częścią filozofii i misji Gloomy Sunday jest oferowanie okularów, których cena jest bezpośrednią sumą wartości materiałów niezbędnych do ich wykonania oraz kosztu pracy osób zaangażowanych w proces ich powstawania. Oznacza to, że nie możemy zaoferować rabatu w związku z kolejną zakupioną parą okularów lub jednokrotnym zakupem kilku par, ponieważ w przypadku każdej wspomniany nakład pracy i materiałów jest taki sam a jego obniżenie miałby znaczący wpływ na ostateczną jakość, na co nie możemy sobie pozwolić.

Co istotne — bardzo zależy nam na tym, aby się rozwijać i móc oferować produkty i usługi na coraz wyższym poziomie. Często nie jest to możliwe bez Waszej pomocy — naszych obecnych lub przyszłych klientów. Dlatego też jedynym sposobem na uzyskanie rabatu na zakup okularów Gloomy Sunday jest bezpośrednia pomoc naszej marce w budowaniu świadomości poprzez polecenie nas bliskim lub wystawienie rekomendacji

POLEĆ NAS BLISKIM!

Czerpiemy wielką satysfakcję z tego, że powracacie do Gloomy Sunday a co więcej — polecacie nas swoim bliskim, poza samymi okularami doceniając również estetykę, jakość i podejście. Chcąc pielęgnować tę więź i odwdzięczyć się za zaufanie i przywiązanie, przedstawiamy program, który ma ułatwić i uprzyjemnić dalsze polecanie naszej marki.

Poleć Gloomy Sunday swoim bliskim i uzyskaj kod zniżkowy o wartości 35zł za każde zrealizowane zamówienie pochodzące z polecenia!

PODZIEL SIĘ SWOJĄ OPINIĄ!

Bardzo zależy nam na ciągłym rozwoju. Co za tym idzie, będziemy niezwykle wdzięczni, jeśli podzielisz się swoimi odczuciami dotyczącymi jakości naszej obsługi oraz produktów na naszej stronie w serwisie Facebook — informacje te posłużą nam w usprawnianiu oraz wzbogacaniu naszej oferty i będą przydatne dla osób, poszukujących nowych okularów.

W ramach podziękowania za wystawienie rekomendacji w przeciągu 7 dni od publikacji otrzymasz kod zniżkowy o wartości 25zł. Pamiętaj, aby Twoja rekomendacja została dodana jako publiczna — dzięki temu będziemy mogli ją zobaczyć i przesłać Twój kod.