Polecenia

POLEĆ NAS I ZYSKAJ 35ZŁ NA OKULARY!

Gloomy Sunday to marka, która koncentruje się nie tylko na wykonywanych okularach, ale dużą uwagę poświęca również osobom, które je noszą. To bardzo ważne, kiedy nasze produkty poza poprawą jakości i komfortu widzenia, wpływają pozytywnie na wygląd oraz samopoczucie. Czerpiemy wielką satysfakcję z tego, że wracacie do Gloomy Sunday a co więcej — polecacie nas swoim bliskim, poza samymi okularami doceniając również estetykę, jakość i podejście.

Chcąc pielęgnować tę więź i odwdzięczyć się za zaufanie i przywiązanie, przedstawiamy program, który ma ułatwić i uprzyjemnić dalsze polecanie naszej marki.

Podczas składania zamówienia, osoby, które trafiły do Gloomy Sunday z Twojego polecenia podają Twój adres jako e-mail osoby polecającej.

Po zrealizowaniu zamówienia pochodzącego z polecenia na adres e-mail osoby polecającej prześlemy kod zniżkowy o wartości 35zł, który można wykorzystać zarówno w lokalizacjach stacjonarnych, jak i online. 
Kod zniżkowy może być łączony z innymi kodami (na przykład innym kodami z poleceń). Co więcej, nie musisz posiadać okularów Gloomy Sunday, aby otrzymać kod — wystarczy Twój adres e-mail.