Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne

Chroń swoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem z okularami GLOOMY SUNDAY!

Kompleksowa ochrona Twoich oczu

Okulary przeciwsłoneczne GLOOMY SUNDAY zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB (inaczej UV400). Uniwersalne zabarwienie soczewek okularowych wynosi około 86%, co zalicza je do trzeciej kategorii okularów przeciwsłonecznych (CAT. 3). Powłoka utwardzająca nadaje dodatkową ochronę przed uszkodzeniami!

Okulary korekcyjne?

Nasze okulary przeciwsłoneczne to nie tylko “zerówki”! W każdej parze możemy zamontować soczewki przeciwsłoneczne korekcyjne.

Inteligentne okulary

Skorzystaj z inteligentnych soczewek fotochromowych Transitions, które w pomieszczeniach pozostają przejrzyste i zabarwiają się jedynie przy bezpośrednim kontakcie z promieniami słonecznymi!

Jakie barwienie?

Wybór odpowiedniej barwy wynika głównie z indywidualnych upodobań, jednak może również pomóc w uzyskaniu konkretnego odwzorowania kolorów!

SZARY – najbardziej neutralny wybór, soczewki te będą równomiernie filtrować światło, dając komfortowy, uspokajający obraz bez zniekształceń.

BRĄZOWY – soczewki te podniosą kontrast oraz ocieplą widziane barwy, dzięki czemu sprawdzą się dobrze zarówno podczas całodziennego noszenia jak i prowadzenia samochodu.

GRAFITOWO ZIELONY – barwienie to zapewnia czystość i przejrzystość, dając prawidłowe odwzorowanie kolorów nawet w ostrym słońcu.

Czy potrzebuję polaryzacji?

Filtr po­la­ry­za­cyj­ny w oku­larach po­zwa­la na zmi­ni­ma­li­zo­wa­nie (ale nie cał­ko­wi­te wy­eli­mi­no­wa­nie) czę­ści odbić, które po­wsta­ją na róż­nych po­wierzch­niach. Takie rozwiązanie posiada jednak swoje minusy – obecnie bardzo dużo urządzeń codziennego użytku takich jak telefony, telewizory czy wyświetlacze w samochodach emituje światło, które jest już spolaryzowane. Dodanie kolejnego filtra polaryzacyjnego spowoduje duże zaburzenie obrazu albo wręcz jego całkowite zniknięcie.

Z polaryzacji można jednak skorzystać jako z opcji dodatkowej na specjalne zamówienie.

Gwarancja i serwis

Każda para okularów przeciwsłonecznych (zarówno z mocą jak i bez) posiada 24-miesięczną gwarancję na oprawę oraz soczewki okularowe. Przez cały okres użytkowania okularów oferujemy serwis — od drobnych bezpłatnych napraw po uszkodzenia, które nie podlegają gwarancji i są przez nas naprawiane odpłatnie.