Odpowiedzialność

BĄDŹMY ODPOWIEDZIALNI!

W trosce o nas wszystkich, przez najbliższe tygodnie dbajmy o siebie i nasze otoczenie — pozostawajmy w domach i ograniczajmy kontakty towarzyskie.
Od samego początku misją Gloomy Sunday jest dostarczanie okularów, które zapewniają odpowiednie widzenie i znacząco poprawiają jakość życia. W związku z aktualną sytuacją ważne jest dla nas coś więcej — dostrzeżenie perspektywy na przyszłość. Nie będzie to możliwe bez podjęcia odpowiednich kroków, za co odpowiedzialny jest każdy z nas. Dlatego też bardzo zależy nam na tym, abyście przez najbliższe tygodnie dbali o siebie i swoje otoczenie. Zgodnie z zaleceniami specjalistów pozostawajcie w domach, ograniczajcie kontakty towarzyskie i nie zapominajcie o osobach starszych lub potrzebujących, które mogą znajdować się w Waszym otoczeniu.

Nasze lokalizacje stacjonarne pozostaną zamknięte do odwołania. Zamówienia online będą realizowane standardowo i dodatkowo zapewnią możliwość dokonania darmowego zwrotu również w przypadku okularów z mocą. Jeśli chcecie poznać naszą nową kolekcję — skorzystajcie z całkowicie bezpłatnej domowej przymierzalni.

POZNAJ NASZE BESTSELLERY

Najpopularniejsze modele korekcyjne z naszej regularnej kolekcji – zobacz wszystkie