Ochrona okularów

Chronisz wzrok?
Chroń też swoje okulary!

Skorzystaj z opcji dodatkowej pozwalającej na wymianę kompletnej pary okularów na nową w przypadku uszkodzeń, które nie podlegają gwarancji.

Zamów ochronę!

Jeśli Twoje okulary nie zostały jeszcze odebrane lub dostarczone – nadal możesz zamówić ochronę! Wypełnij formularz a otrzymasz od nas szczegółowe informacje.

Zabezpiecz się przed nieszczęśliwymi wypadkami

Codzienne użytkowanie naraża okulary na wiele nieoczekiwanych uszkodzeń mechanicznych, takich jak złamania, pęknięcia czy zarysowania. Gwarancja nie pozwala na bezpłatną naprawę tego rodzaju uszkodzeń.

Wymień na nowe!

Ochrona obowiązuje przez rok od dostarczenia lub odbioru okularów oraz wygasa w momencie przeprowadzenia wymiany. Nowa para okularów wykonywana jest z mocami z zamówienia pierwotnego. W przypadku niedostępności danego modelu okularów istnieje możliwość wyboru dowolnego innego modelu dostępnego w aktualnej kolekcji. Wymiana wymaga zwrotu uszkodzonej pary okularów.

Pamiętaj o decyzji!

Skorzystanie z opcji dodatkowej, jaką jest ochrona okularów, możliwe jest tylko do momentu otrzymania lub odbioru okularów!

W jakich przypadkach zadziała ochrona?

Ochrona pozwoli na wymianę, w przypadku każdego uszkodzenia, czyli między innymi wtedy gdy: nadepniesz, porysujesz bądź złamiesz okulary, Twój zwierzak je pogryzie, urwiesz zauszniki, itp.

Zamów ochronę!

Jeśli Twoje okulary nie zostały jeszcze odebrane lub dostarczone – nadal możesz zamówić ochronę! Wypełnij formularz a otrzymasz od nas szczegółowe informacje.

Pamiętaj o gwarancji!

Każda wykonana przez nas para okularów objęta jest 24-miesięczną gwarancją. Pozwala ona na uzyskanie bezpłatnej naprawy, w przypadku wad produkcyjnych, mogących ujawnić się w trakcie użytkowania okularów.