Komfort widzenia
to nasz priorytet

Estetykę łączymy z funkcjonalnością, aby umożliwić Ci dostrzeżenie każdego szczegółu – w ponadczasowych modelach okularów. W trosce o Twój wzrok.

Odwiedź nasze
lokalizacje stacjonarne

Gdzie wykonasz profesjonalne badanie wzroku, a nasi styliści pomogą Ci w wyborze odpowiedniej pary okularów.

Zmień spojrzenie na świat

Zmień z nami spojrzenie na świat – zarezerwuj profesjonalne badanie wzroku, wykonane przez optometrystę, które pozwoli Ci na wykonanie kompletnej pary okularów korekcyjnych GLOOMY SUNDAY.

Zobacz każdą odległość
zawsze w dobrej ostrości

Ostre widzenie bliży, dali i odległości pośrednich? Tak – z okularami progresywnymi. Jedna para umożliwia wyraźne widzenie różnych odległości, zapewniając komfortowe i uniwersalne rozwiązanie dla osób o złożonych potrzebach wzrokowych.

Bliż

kiedy czytasz lub korzystasz z telefonu.

Odległości pośrednie

kiedy korzystasz z komputera lub oglądasz telewizję.

Dal

kiedy prowadzisz samochód lub spacerujesz.

Nie chowaj się w cieniu

Chroń swoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB i nie chowaj się w cieniu. Wybierz komfort widzenia. Zadbaj o pełną ochronę przeciwsłoneczną, nie zapominając o korekcji – w każdej parze możemy zamontować soczewki przeciwsłoneczne z Twoją mocą.

Dopasowane do Ciebie

Okulary mają być dopasowane do każdej sytuacji. Dopasowane do Ciebie. Jak inteligentne soczewki fotochromowe – przejrzyste w pomieszczeniach, zabarwiające się na zewnątrz. Uniwersalna i kompleksowa ochrona oczu.

Lokalizacje stacjonarne

Odwiedź nasze lokalizacje stacjonarne, gdzie wykonasz profesjonalne badanie wzroku a nasi styliści pomogą Ci w wyborze odpowiedniej pary okularów.