Badanie wzroku

Badanie wzroku

Zarezerwuj swoje profesjonalne badanie wzroku, wykonane przez optometrystę, które pozwoli Ci na wykonanie kompletnej pary okularów korekcyjnych GLOOMY SUNDAY. Badania wykonujemy bezpłatnie (przy zakupie okularów) w naszych lokalizacjach w Łodzi i Warszawie.

SKORZYSTAJ BEZPŁATNIE!

Badanie wzroku jest bezpłatne przy zakupie okularów GLOOMY SUNDAY. W przypadku wykonania badania bez dokonania zakupu jego koszt to 95zł.

REZERWUJ SZYBKO I WYGODNIE

Badanie możesz zarezerwować na trzy sposoby:

NASZE LOKALIZACJE

Badania wykonujemy w obu naszych lokalizacjach:

  • Łódź (OFF Piotrkowska Center),
  • Warszawa (Dom handlowy MYSIA 3).

KTO NAJLEPIEJ DOBIERZE KOREKCJĘ?

Doborem odpowiedniej korekcji wzroku zajmują się dwa rodzaje specjalistów: okuliści oraz optometryści. Jaka jest pomiędzy nimi różnica?

W przypadku okulisty dobór korekcji jest jednym z pobocznych zadań – przede wszystkim zajmuje się on diagnozą oraz leczeniem różnego rodzaju schorzeń. Optometrysta (optometra) zajmuje się głównie badaniem ostrości wzroku i dobieraniem odpowiedniej korekcji – znajomość licznych procedur sprawia, że badanie jest bardzo dokładne, szybkie i rzeczowe. Aktualnie badania wzroku w GLOOMY SUNDAY wykonywane są jedynie przez optometrystów.

PROFESJONALNIE I BEZPIECZNIE

Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem do badań oraz specjalistami, którzy wykonają badanie profesjonalnie i w przyjemnej atmosferze.

CZY BADANIE KOMPUTEROWE WYSTARCZY?

Na badanie wzroku w GLOOMY SUNDAY składa się badanie obiektywne (wykonywane za pomocą komputera) oraz subiektywne (odczytywanie znaków z tablicy). Tylko połączenie tych dwóch metod pozwala uzyskać pełne i miarodajne wyniki stanowiące podstawę do wykonania okularów korekcyjnych.

Badanie komputerowe jako jeden z elementów kompletnego badania pomaga specjaliście w określeniu “kierunku” mocy oraz jej wartości. Dopiero jego dopełnienie – czyli badanie subiektywne, podczas którego specjalista, korzystając z odpowiednich procedur, daje pacjentowi możliwość odczytywania informacji z tablicy w szkłach założonych w oprawie próbnej, pozwala uzyskać rzeczywiste informacje o mocach.