Ambasadorzy

Zostań naszym ambasadorem i zarabiaj, polecając gloomy sunday!

Misją marki GLOOMY SUNDAY jest poprawa jakości życia poprzez zapewnienie właściwego widzenia – w odpowiedniej cenie i dopasowanej stylistyce. Przez ostatnie lata pomogliśmy “dostrzegać więcej” wielu osobom, dla których okulary są, lub stały się nieodłącznym elementem życia. Wierzymy w nasz produkt, dlatego chcielibyśmy zaprosić Cię do wspólnego dzielenia się widzeniem oraz czerpania z tego zysków!

Aktualnie możesz nawiązać z nami współpracę jako Wydawca w sieci webePartners.

Poniżej znajdziesz najbardziej efektywne scenariusze współpracy, dzięki którym Twoi odbiorcy będą mogli poznać okulary GLOOMY SUNDAY i zdecydować się na ich zakup.

Scenariusz I

1. Zamów całkowicie bezpłatną domową przymierzalnię!

Dzięki temu w łatwy i wygodny sposób będziesz mieć możliwość bezpośredniego przetestowania naszych produktów i podzielenia się wrażeniami ze swoimi odbiorcami. Zamawiając domową przymierzalnię, nie ponosisz żadnych kosztów – doręczenie i odbiór leżą po naszej stronie.

Aby rozpocząć tworzenie domowej przymierzalni, przejdź na stronę interesującego Cię modelu i kliknij przymierz w domu. Jeśli chcesz, abyśmy przygotowali dla Ciebie nasze najpopularniejsze modele – skontaktuj się z nami!

2. Podziel się zdjęciami domowej przymierzalni w mediach społecznościowych

Daj innym znać o naszych okularach! Udostępnij na Instagramie bądź Facebooku zdjęcia naszych okularów (na twarzy, bądź w wybranej przez Ciebie aranżacji), oznacz nasze konto oraz umieść link afiliacyjny (pochodzący z programu partnerskiego uzyskanego w sieci afiliacyjnej). Dzięki temu zachęcisz swoich odbiorców do przymierzenia oraz zakupu okularów GLOOMY SUNDAY!

lub
Scenariusz II

Opowiedz innym o GLOOMY SUNDAY!

Napisz post, artykuł lub inny tekst dotyczący naszych okularów. Wszelkie potrzebne informacje zebraliśmy dla Ciebie w bazie wiedzy, która pozwoli Ci w łatwy sposób zbudować treści, dzięki którym Twoi odbiorcy poznają GLOOMY SUNDAY. Przygotowując materiały, pamiętaj o dołączeniu linku afiliacyjnego (pochodzącego z programu partnerskiego uzyskanego w sieci afiliacyjnej).

lub
Scenariusz III

Masz inny pomysł na polecanie GLOOMY SUNDAY?

Wyżej zaprezentowaliśmy tylko przykładowe scenariusze współpracy. Pamiętaj, że jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i chętnie dopasujemy nasze działania indywidualnie. Skontaktuj się z nami.